Väike kiip. Hiiglaslik hüpe.
Kohal. Meie esimene spetsiaalselt Maci jaoks loodud kiip. Süsteemikiip Apple M1, kuhu on mahutatud uskumatud 16 miljardit transistorit, toob ühele pisikesele kiibile kokku protsessori, graafikakaardi, Neural Engine'i, I/O ja palju muud. Uskumatu jõudlus, erilised tehnoloogiad ning oma klassi parim energiasäästlikkus. M1 pole lihtsalt üks järjekordne Maci uuendus, see on täiesti uus tase.

8-tuumaline protsessor Võimsuse definitsioon.
M1 kiibi jõul murrab MacBook Pro kiirus- ja võimsusrekordeid. 8-tuumaline protsessor libiseb mängleva kergusega läbi igast keerukast töövoost ja raskest koormusest, kuna töötab võrreldes eelmise põlvkonna mudelitega kuni 2,8 korda kiiremini2 ja uskumatult energiatõhusalt.

macOS Big Sur ja M1 on koos ülivõimsad.
macOS Big Sur, mis on välja töötatud M1 kiibi potentsiaali rakendamiseks, annab Macile suurema jõudluse ja palju teisi eeliseid. Võimsad värskendused rakendustele. Kaunis uus kujundus. Tipptasemel privaatsusfunktsioonid ja oma klassi parim turvalisus.

Retina-ekraan. Sa vaata pilti.
Kirkal Retina-ekraanil on iga kujutis hämmastavalt detailne ja tõetruu. Tekst on terav ja selge. Ere LED-taustvalgustus teeb musta sügavamaks ja valge kirkamaks. P3 laia värvigamma erksad rohelised ja punased toonid teevad sRGB omadele silmad ette. Lisaks on iga MacBook Pro varustatud True Tone tehno­loogiaga, mis kohandab valge tasakaalu automaatselt ümbruskonna värvitemperatuuriga, et saaksid loomuliku vaatamiselamuse.

Kaamera ja mikrofonid. Ole nähtud. Ole kuuldud.
Tänu M1 kiibile saab FaceTime'i HD-kaamera nüüd kasutada parimat, mida meie uusimal pildisignaaliprotsessoril pakkuda on, näiteks parandada videokonverentside pildikvaliteeti ning anda varjudele ja heledatele aladele suurema detailsuse. Ja kui pead koosolekut, juhatad netisaadet või suhtled pere ja sõpradega, teevad uued stuudiokvaliteediga mikrofonid sind kõigile hästi ja selgelt kuuldavaks.

Magic Keyboard. Tippimise tipp.
Magic Keyboard aitab kõike teha kiiremini ja tõhusamalt. Täiustatud käärmehhanism tagab tundliku, mugava ja vaikse tippimise. Touch Bar toob kõige sagedamini kasutatavad käsud just sinna, kus vaja, et võiksid kokku hoida nii aega kui ka klahvivajutusi. Ning Touch ID tagab turvaliseks sisselogimiseks ja ostude tegemiseks kiire ja lihtsa autentimise.

Ühenduvus
Veelgi kiiremad ühendused.

WiFi 6
Uue põlvkonna WiFi pole lihtsalt kiirem, vaid see säilitab MacBook Pro kiiruse ka siis, kui võrguga ühendatakse järjest rohkem seadmeid.

Thunderbolt / USB 4
Ülisuur läbilaskevõime annab erakordse mitmekülgsuse. Tänu Thunderboltile toimivad andmeedastus, laadimine ja videoväljund ühe liidese kaudu – ja MacBook Prol on neid lausa kaks.

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: MYD82KS/A
Время доставки: 2-3 tööpäeva
1 359.00 €
1 132.50 €
Любимый товар