Disain
Elegantne igast küljest.
Puhtuse ja õrnuse värv hõbedane härmatis viib elegantsi uuele tasemele.
Meisterlikult pinnale lisatud geniaalne sädelev puuder võimaldab sul erinevate valguste all näha peeneid, kuid ilusaid värvivariatsioone. Seejärel puuduta seda ja sind hämmastab taas läikiv pind.

Meistriteos
Mida saad kaasas kanda.
HUAWEI MateBook X kaalub 1 kg, mis on saavutatud täpselt välja töötatud kere osadega. See on vaid 13,6 mm kõrgune.
Kanna seda kohvikusse nagu ajakirja või pane lennu ajal meelelahutuseks väikesele kandikulauale. Naudi vabadust, mida HUAWEI MateBook X sulle võimaldab.

Lõputu FullView ekraan
Vabasta kujutlusvõime.
Esmakordselt on ekraani ümbritsev metallraam kadunud. Koos tähelepanuväärse 90%-lise ekraani ja keha suhtega, on nähtavus ületanud kõik piirid.
Õhuke LTPS-ekraan tagab suurema pikslitiheduse, kuid väiksema energiatarbimise. 100% sRGB5 värvigammaga 3K ekraan võimaldab teravaid ja elavaid detaile. 3: 2 kuvasuhe sobib ideaalselt lugemiseks või kirjutamiseks.

Huawei Share
Sujuv kogemus arvuti ja telefoni vahel
Puuteplaadile sisseehitatud Huawei Share märgendi abil saad oma telefoni ja arvuti muuta "üheks" super-seadmeks vaid koputades telefoni ekraanile. Sinu telefoni ekraan kuvatakse HUAWEI MateBook X-is automaatselt, et nad saaksid sujuvalt koos töötada.

Kaasahaarav helikogemus
Kõlab paremini. Kostab paremini.
Võimas nelikkõlar ja jagatud sagedusega seadistus pakuvad sulle sügavat resonantsse bassiga kõlarit ja selge diskantiga kõrgsagedusmõõturit. Kahe klahvistikku sisseehitatud kõlariga kuuled 3D-heli läbi klahvistiku. Täiustatud heli algoritm loob kaasahaaravama kogemuse, mis võimaldab sul tunda muusika või filmide rikkalikke üksikasju.

Turvalisus
Kõik detailid on loodud sinu privaatsuse kaitsmiseks.
Toitenupp tuvastab ka sinu sõrmejälje, et saaksid töölauale ühe puudutusega kiiresti ja turvaliselt juurde pääseda. Kaamera paikneb diskreetselt klaviatuuril ja ilmub üles ainult siis, kui seda soovid. Lisakaitse sinu privaatsuse jaoks.

Ventilaatorita disain
Vaiksem ja jahedam mõtisklejale mõeldes.
Tänu arenenud soojusjuhtivusele, suudab sinu HUAWEI MateBook X töötada sujuvalt ja ilma igasuguse mürata. Lihtsalt lõõgastu ja lase loovusel lennata.

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 53011EBM
Время доставки: 2-3 tööpäeva
1 049.00 €
1 049.00 €
999.99 €
833.33 €
Любимый товар