144 Hz Full HD ekraan
Sülearvuti 144 Hz värskendussagedusega Full HD (1920 x 1080 resolutsiooniga) ekraanilt on kõik vaadatud terav, et ükski oluline detail ei jääks märkamata.

Taustavalgustusega klaviatuur
Jätka arvuti kasutamist ka hämarates ruumides või pikkadel öistel lennureisidel, sest arvuti valgustatud klaviatuuril näed mugavalt trükkida sõltumata ümbritseva keskkonna valgustusest. Klaviatuuril on 4-tsooniline RGB valgustus.

AMD protsessor
Võimas AMD Ryzen™ 5 protsessor loob sujuva kasutuskogemuse ning võimaldab muretult hakkama saada kõikide igapäevatoimingutega.

Võimas helikogemus
Vii oma helikogemus järgmisele tasandile tänu sisseehitatud kõlaritele. Kuula muusikat, vaata videosid või suhtle lähedastega läbi veebikaamera. Sülearvutil on lai valik erinevaid helitehnoloogiaid - Audio by Bang & Olufsen, DTS:X® Ultra, OMEN Audio Control Support DTS:X® Ultra ja HP Audio Boost 2.0.

Kiire püsi- ja operatiivmälu
HP kasutab kvaliteetseid komponente, et luua kiire kasutuskogemus. Suur 512 GB PCIe SSD andmekandja ning DDR4 operatiivmälu on kõik, mida selleks vaja. 

HD veebikaamera
Kasuta sisseehitatud HD veebikaamerat, et suhelda oma sõprade ja lähedastega.

USB-C™
Sülearvuti tuleb kõige viimaseks pordiks nimetatud liidesega USB-C, mis on kiire, laia kasutusvõimalusega ning pisike.

SD kaardilugeja
Sisesta SD kaart otse oma sülearvutisse ning liiguta pilte, videosid või muusikat otse arvutisse või arvutist mälukaardile.

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 3Y6R8EA#UUW
Время доставки: 2-3 tööpäeva
1 699.00 €
1 699.00 €
1 099.00 €
915.83 €
Любимый товар