Täiuslikud väljatrükid, mis on kohe jagamiseks valmis
Nautige ja jagage oma lemmikfotosid kõikjal Zoemini 2 vee- ja kulumiskindlate piltidega. Kleebitavate piltidega käib paigaldamine ja mälestusteraamatu loomine ülilihtsalt.

Printige igal pool, igal ajal
Tänu täiuslikule taskusuuruses ja kergele disainile ning sisseehitatud kiire USB-C laadimisega akule saate printida liikvel olles.

Kohandage rakendusega Canon Mini Print
Tänu eksklusiivsele juurdepääsule ägedatele ja loomingulistele valikutele ning otselinkidele kõikidele teie sotsiaalmeedia piltidele, on rakendus Mini Print ideaalne kaaslane, et luua Canon Zoemini 2 abil ainulaadseid, jagatavaid ja personaliseeritud väljatrükke.

Ei mingeid juhtmeid ega muresid
Tänu kiirele, lihtsale ja töökindlale Bluetooth 5.0 ühendusele saate printida juhtmevabalt otse nutiseadmest – kaableid pole vaja.

Tindivaba, vähem jäätmeid
Nautige ZINK-tehnoloogiaga lihtsat tindivaba printimist ringlussevõetavale paberile. Pole mingit segadust ega tüütuid asendamisi ja puudub vajadus vanade kassettide kõrvaldamiseks.

#FreeYourStory
Olge julged. Olge ekspressiivsed. Olge originaalsed. Näidake meile elu läbi enda objektiivi. Vahet ei ole, kas valite foto, väljatrüki või video – jagage oma lugu läbi enda ainulaadse perspektiivi.

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 5452C003
Время доставки: 3-5 tööpäeva
149.99 €
149.99 €
119.99 €
99.99 €
Любимый товар