Mini mõistab kõike.
macOS Venturaga töötavad su rakendused Mac minis välkkiirelt – olgu selleks kasvõi Microsoft 365, Adobe Creative Cloud või Zoom. Enam kui 15 000 rakendust ja lisandmoodulit on optimeeritud spetsiaalselt M2 ja M2 Pro kiipide jaoks. Paiguta oma rakendusi ja aknaid Stage Manageri abil nii, et saaksid hästi keskenduda ja sujuvalt tööülesannete vahel liikuda. Sukeldu mitme mängijaga mängudesse SharePlay abil. Või alusta täitmist vajavate ülesannete nimekirja oma telefonis ja lõpeta see sujuvalt Mac minis.

Disain
Olenemata sellest kas valid M2 või M2 Pro, Apple'i kiipide võimsus ja tõhusus kannustab Mac mini suurtele tegudele. Ja kõik see võimekus mahub tuttavasse väikesesse ruudukujulisse vormi.

Ühismälu
Unustamatu mälu. Maci ühismälu suudab rohkem kui tavaline muutmälu. Suure läbilaskevõime ja väikse latentsusega üks terviklik mälu laseb Apple'i kiibil tõhusalt andmeid liigutada. Seega toimib kõik ülikiirelt ja sujuvalt. M2 kiibiga saad Mac minile valida 8 GB või 24 GB mälu ning M2 Pro kiibiga 16 GB või 32 GB mälu.

Kiire SSD-salvestusruum
Mac mini kasutab vaid välkmälu, mida saad muretseda lausa kuni 8 TB SSD, et vaevata talletada kõik oma fotod, videod, failid ja rakendused. Seda on kuni neli korda rohkem kui eelmisel põlvkonnal.

Privaatsus ja turvalisus
M2 ja macOS tagavad Mac minile muljetavaldavad privaatsus- ja turvaomadused, sealhulgas sisseehitatud kaitse pahavara ja viiruste vastu. Lisaks aitab uue põlvkonna Secure Enclave hoida su süsteemi ja andmed kaitstud.

Mitmekülgsus. Kõigeks valmis.
Tänu oma kõrgetasemelisele jõudlusele, laiale liideste valikule ja kompaktsele suurusele on see mini lauaarvuti ideaalne paljudeks erinevateks kasutusviisideks. See suudab hakkama saada kõigega, mida sul vaja teha.

Ühenduvus. Kõik klapib.
Kahe või nelja Thunderbolt 4 liidese, kahe USB-A-liidese, HDMI, Wi-Fi 6E ja Gigabitise Ethernetiga Mac mini suudab peaaegu kõike ühendada. Kui soovid veelgi kiiremat ühendust, saad Mac mini konfigureerida 10Gb Ethernetiga, et tagada kuni 10 korda suurem läbilaskevõime.

Thunderbolt 4
Edasta andmeid kiirusel kuni 40 Gb/s. Lae välisseadmeid ja anna neile toidet. Laienda oma töölauda väliste ekraanidega, mis võimaldavad videoväljundit 6K eraldusvõime ja 60 Hz Thunderbolt 4-ga. HDMI võimaldab kuni 8K videoväljundit.

WiFi 6E
Mac minisse jõuab esmakordselt ka parema jõudluse ja kuni 2,4 Gb/s läbilaskevõimega WiFi 6E, mille abil sujuvad failiedastus või Time Machine'i varundamine välgukiirusel.

Tarvikud. Tõsta töölaua taset.
Imekaunis 27-tolline 5K Retina-ekraan, Center Stage funktsiooniga 12MP kaamera ning kuue kõlariga Hi-Fi helisüsteem. Studio Display aitab Mac minil maksimumi saavutada. Terviklikuks komplektiks lisa mugavad juhtmevabad Magic tarvikud nagu Touch ID-ga Magic Keyboard. Tarvikud on müügil eraldi.

На складе (EE): 3
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: MNH73ZE/A
Время доставки: 3-5 tööpäeva
1 599.00 €
1 310.66 €
Любимый товар