Võimas ja tulevikukindel
Lenovo Legion Tower 5i Gen 8 mänguriarvuti on varustatud 13. põlvkonna Intel Core protsessoriga, mis tagab võimsa jõudluse. Lisaks on arvutil kuni NVIDIA® GeForce RTX™ 40 seeria graafika, mis tagab sujuva ja kiire mängukogemuse.

Õhkjahutus pikemateks mängusessioonideks
Arvutil on eriti efektiivne õhkjahutus, mis tagab, et arvuti jääb ka pikemate mängusessioonide ajal jahedaks. See tähendab, et saad nautida mängimist ilma, et peaksid muretsema ülekuumenemise pärast.

RGB valgustus mängukogemuse parandamiseks
Lenovo Legion Tower 5i Gen 8 mänguriarvutil on värviline RGB valgustus, mis lisab mängukogemusele veelgi rohkem põnevust. Valgustuse saad seadistada vastavalt oma eelistustele, luues täiusliku mängukeskkonna.

Kaasaegne ja stiilne disain
Lenovo Legion Tower 5i Gen 8 mänguriarvuti on disainitud silmas pidades kaasaegseid mängureid. Selle 26-liitrine tornkorpuse disain on inspireeritud lahingjaamast ning see on varustatud klaasist küljepaneeliga, mis võimaldab sul näha arvuti sisemust.

Salvestusruum, mis kasvab koos sinuga
Kas soovid kiireid mängude laadimisaegu, kiireid andmeülekandeid ja kiiremaid süsteemi käivitamisi? Saadaval olev PCIe Gen 4 SSD salvestus muudab Legion Tower 5i Gen 8 praktiliselt kiiruse masinaks, nii et sinu süsteem käivitub kiiresti ja uued mängud laaditakse hõlpsalt. Lisaks, kui salvestad palju mänge, on HDD ja SSD salvestusvõimalused laiendatavad vastavalt kuni 2 TB ja 1 TB-ni.

На складе (EE): 1
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 90UU008JLT
Время доставки: 3-5 tööpäeva
2 099.00 €
1 720.49 €
Любимый товар