Suurepärane jõudlus, imeline kiirus
Võimekas AMD protsessor koos ülikiire SSD kõvakettaga pakub kogu perele suurepärast jõudlust ja piisavalt mälumahtu, et asjad saaks tehtud ja kiiresti. 

Peresõbralik arvuti
IdeaCentre 3 seadistamine ja kasutamine on lihtne ning pakub erinevaid lahendusi tervele perele. Sa saad teha kõik olulised toimingud meilide lugemisest meelelahutuse nautimiseni ning seda kõike taskukohase hinna eest.

PCIe SSD andmekandja
Sisseehitatud M.2 PCIe NVMe andmekandja on kuni 17x kiirem kui traditsiooniline 5400-rpm kõvaketas. Kiirem andmekandja tähendab väiksemat ajakulu.

Kõik vajaminevad ühendusliidesed
Lauaarvuti esiküljel on kaks USB 3.2 Gen 1 pesa, kõrvaklappide/mikrofoni liides ja eraldi mikrofoni pesa. Tagumiselt küljelt leiad HDMI 2.1 pordi, VGA pordi, kaks USB 2.0 porti, kaks USB 3.2 Gen 1 porti, Ethernet (RJ-45) pordi ja heliväljundi. Juhtmevabade ühendusvõimalustena on olemas Wi-Fi 5 ja Bluetooth 5.1. 

Windows 11 Home operatsioonisüsteem
Windows 11 Home on Microsofti uusim operatsioonisüsteem, mis pakub intuitiivset kasutajaliidest ja uusi funktsioone. See on loodud kodukasutajatele ning sisaldab mitmeid turvalisuse ja privaatsuse parandusi.

На складе (EE): 2
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 90U9000MMW
Время доставки: 3-5 tööpäeva
549.99 €
458.33 €
Любимый товар