Hõlpsasti nähtav ja kasutatav disain
Telefoni käsiseadme disainimisel on arvesse võetud kasutusmugavust: suured LED-näidikud on näha ka nurga alt, telefonitoru küljel on helitugevuse juhtimise nupud, mida saab kasutada ka kõne ajal ning 1,8 tolline (4,4cm) LCD-ekraan on lai, selgesti nähtav ja taustavalgustusega.

HAC (kuuldeaparaadi ühilduvuse) tugi - kõnelused on selged ka kuuldeaparaadi kasutamisel
Telefon vastab kuuldeaparaatide ühilduvuse standardile TIA-1083. See sobib kuuldeaparaadiga kasutamiseks ja vähendab müra.

Vestluspartneri taustamüra vähendamine
Telefoni müravähendusfunktsioon vähendab helistajat ümbritsevat taustamüra, tõstes samal ajal esile tema hääle, et seda oleks parem kuulda.
Tüütute kõnede blokeerimine - vähem soovimatuid kõnesid (nt müügikõnesid)
Lisaks konkreetsete numbrite blokeerimisele, saad keelata ka määratud numbritele vastavad 2-8 kohalisi numbristringe sisaldavad numbrid.

Režiim "Ära sega"
Enam ei pea Sa kartma, et Sind äratab üles kõne, mida Sa ei pea oluliseks. Iga telefoni käsiseadme saab programmeerida teatud perioodidel mitte helisema. Siiski saab heli teatud kindlate helistajate jaoks sisse lülitada, salvestades need helistajad telefoniraamatus omaette kontaktirühma.

Beebimonitor
Jälgitav telefon helistab heli kuuldes automaatselt jälgivale telefonile. Kui vanemad peavad imiku mõneks ajaks omaette jätma, paneb telefoni käsiseade kohe tähele, kui laps nutma hakkab ja annab teises toas viibivatele vanematele sellest käsiseadme kaudu teada.

Võimalus kõigile telefoni käsiseadmetele korraga helistada
Kui soovid leia mõnda kindlat pereliiget, kuid ei tea, millises toas ta parajasti asub, saad sisesuhtluse funktsiooni abil kõigile telefoni käsiseadmetele korraga helistada. Sel viisil leiad soovitud inimese üles ilma vajaduseta maja läbi otsida.

Kiirgusvaba (ökorežiim Eco Mode Plus)
Ökorežiim Eco Mode Plus viib saatmisenergia nulli. Alus püsib väljalülitatud olekus sissetuleva kõneni või telefoni käsiseadme aktiveerimiseni. Kiirgus puudub telefoni ooterežiimis olles täielikult.

На складе (EE): 1
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: KX-TGE210FXN
Время доставки: 1-2 tööpäeva
49.99 €
41.66 €
Любимый товар