Vali linn, et vaadata sinu linnas asuvate poodide laoseise.

Viimsi
6661580
Teenused / Kleebised, sildid ja viidad

Tõstke esile oma toodet või brändi meie sildi, märgi ja kleepsu trükiteenuste abil. Olenemata sellest, kas vajate elegantseid silte toodetele, informatiivseid märke kontorisse või erksaid kleepse turunduskampaaniate jaoks, pakume mitmekesiseid võimalusi, et rahuldada teie vajadusi.

Mida me pakume:

  1. Isikupärane disain: Meie professionaalsed disainerid aitavad teil luua unikaalseid silte, märke ja kleepse, mis sobivad teie stiili ja brändiga.

  2. Erinevad materjalid ja viimistlused: Valige mitmesuguste materjalide ja viimistluste hulgast, et rõhutada toote kvaliteeti ja saavutada soovitud visuaalne efekt.

  3. Täpsus ja selgus trükis: Meie kaasaegsed trükitehnoloogiad tagavad kõrgekvaliteedilised pildid ja teravad detailid.

  4. Usaldusväärsed ja vastupidavad materjalid: Kasutame kvaliteetseid materjale, et tagada vastupidavus ja vastupanu välismõjudele.

  5. Kiire tellimuste täitmine: Hindame teie aega ja oleme valmis tellimusi kiiresti täitma, võimaldades teil kiiresti rakendada oma tooteid või reklaamikampaaniaid.

Meie sildi, märgi ja kleepsu trükiteenused aitavad teil silma paista ja jätta kestva mulje. Võtke meiega ühendust isikupärase lähenemise ja kvaliteetse trüki saamiseks, mis rõhutab teie toote  ainulaadsust.

 

 

 Liituge allahindluste
ja soovitustega!

Instagram

+372 666 1580

E-R: 8:30 - 17:30

info@charlot.ee

Charlot OÜ
Helgi tee 1
75312 Rae vald

© Charlot OÜ; All Rights Reserved.