Full HD ekraan
Acer Nitro 5 sülearvutil on 15,6-tolline Full HD resolutsiooniga ekraan, mis tagab detailse pildikvaliteedi. Ekraani IPS tehnoloogia võimaldab selget vaatamisnurka erinevatest suundadest. Lisaks on ekraanil kõrge 144 Hz värskendussagedus, mis loob sujuva pildi ja sobib seetõttu ideaalselt kiirete mängude jaoks.

Võimekas graafika
NVIDIA RTX 3050 graafikakaart pakub suurepärast jõudlust mängude ja teiste graafikaintensiivsete rakenduste jaoks. See toetab Ray Tracing tehnoloogiat, mis tagab parema valgustuse ja varjutuse efektide kuvamise. Kaardil on 4 GB GDDR6 mälu ja see on optimeeritud suurepärase jõudluse ja energiatõhususe tasakaalu saavutamiseks.

Kvaliteetne heli
Sülearvuti helisüsteemis kasutatakse DTS® X: Ultra Audio tehnoloogiat koos Acer TrueHarmony heliefektidega, mis pakuvad rikkalikku stereoheli ja täpset helitaju. See loob suurepärase helikogemuse nii muusika kuulamiseks, filmide vaatamiseks kui ka otseloomulikult mängimiseks.

Esmaklassilised ühendusliidesed
Acer Nitro 5 sülearvuti võimaldab kiiret ja usaldusväärset ühendust tänu LAN Killer Ethernet E2600 võrgukaardile, mis pakub stabiilset internetiühendust. Samuti on olemas Wi-Fi 6, mis tagab kiire Wi-Fi ühenduse ja suure jõudluse. Bluetooth 5.1 abil on võimalik ühendada ka juhtmevabalt erinevaid seadmeid, näiteks kõrvaklappe, hiirt ja klaviatuuri. Sülearvutil on üks USB-A 3.2 Gen. 1 pesa, kaks USB-A 3.2 Gen. 2 pesa (üks neist võimaldab laadimist ka väljaspoolt arvutit), ning üks USB-C 3.2 Gen. 2 pesa.

Laos (EE): 5
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: NH.QFJEL.002
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
799.99 €
666.66 €
Lisa lemmikuks