Dual No Frost
Kaks iseseisvat No Frost süsteemi loovad ideaalse härmatisevaba keskkonna toidu säilitamiseks, kindlustavad ideaalse temperatuuri ja takistavad lõhnade segunemist kambrite vahel. Aseta puu- ja köögiviljad kuhu iganes külmikus, Dual No Frost hoiab need värsked kuni 15 päeva*.
*Põhineb tavaliste puu- ja köögiviljade kaalu kaotusel ja väljanägemise halvenemisel.

6th Sense Precision Control
Tehnoloogia, mis taastab kiiresti ideaalse temperatuuri ja niiskuse.
6th SENSE tehnoloogia jälgib pidevalt temperatuuri ja niiskuse väliskeskkonnast (näiteks ukse avamisest) tingitud muutusi ning taastab kiiresti ideaalse säilitustemperatuuri ja niiskuse nii külmiku- kui sügavkülmikuosas.

Temperatuurialarm
Disainitud Sulle meelerahu tagama. Temperatuurialarmi funktsioon hoiatab Sind külmiku sisetemperatuuri soojenemisel, aidates nii vältida toidu võimalikku riknemist.

Kiire jahutamine
Külmiku sisetemperatuur langeb viivitamata, kui paned sellesse uut toitu. Sisseehitatud andurid kohandavad automaatselt jahutamistemperatuuri madalat energiatarvet ja tavalisest kauem kestvat värskust tagades.

Fresh Box+
Puu- ja köögiviljad püsivad värsked kuni 15 päeva*.
Niiskuskontrolliga sahtel võimaldab hoida puu- ja köögiviljad värsked kuni 15 päeva*.
*Põhineb tavaliste puu- ja köögiviljade kaalu kaotusel ja väljanägemise halvenemisel.

Fresh Pad 
Hoiab puu- ja köögiviljad värsked. Innovaatiline Fresh Box+ sisse integreeritud alus kindlustab toidu säilimise parimal viisil. Fresh Pad eemaldab niiskuse ja takistab aktiivselt kahjulike bakterite teket. Rest eraldab puu- ja köögiviljad nende säilitamisel tekkivast niiskusest ning spetsiaalne antibakteriaalne lisand vähendab kahjulike bakterite teket resti pinnal kuni 99.9%.*
* Sõltumatu test IMSL (Industrial Microbiological Services Ltd, UK) poolt vastavalt ISO 22196

Ukse jagaja
Sinu vajadustele sobiv ruum. Whirlpooli külmik-sügavkülmikute innovaatiline disain pakub paindlikku ruumikasutust, et saaksid oma toite ja jooke vaevata ja mugavalt säilitada.

Kaks ühes riiul pudelirest
Kaks ühes riiul pudelite või toidu säilitamiseks. Uue disainiga riiuli tahaossa paigutatud pudelirest võimaldab hoida pudeleid turvaliselt paigal või kasutada riiulit nagu tavaliselt. Resti võib paigutada igale riiulile.

Flex riiul
Riiul, mis sobib Sinu vajadustega. Flexi riiuli võib kokku voltida, et vähendada riiuli sügavust ja võimaldades paigutada sinna kõrgemaid esemeid nagu pudelid ja purgid.

Piimatoodete riiul 
Piimatoodete eest hoolitsemiseks. Sellel Whirlpooli külmikul on mahukas sihtotstarbeline piimatoodete riiul lõhnade ja maitsete segunemise vältimiseks.

Lihtsa juurdepääsuga alus 
Et leida kohe enimkasutatav toit. Spetsiaalne väljalibistatav alus võimaldab enimkasutatava toidu sügavkülmikust lihtsalt kätte saada.

Inverterkompressor
6th SENSE inverterkompressor. See optimeerib energiatarbimist ja vähendab temperatuuri kõikumist külmikus.

Energiasääst 
Temperatuuri ülikiire taastamine. Uuenduslik EnergySaving tehnoloogia tagab temperatuuri ülikiire taastamise, kindlustades nii madala energiatarbe ja kauem kestva värskuse.

W Collection
W Collection on disainitud olema lihtne ja ehe. Moodsaim tootedisain kombineeritud äärmiselt tehnoloogilise digitaalse hingega, et toode sobituks tundlikult sinu koju ja ellu.

Muudetava avamissuunaga uks 
Sinu mugavuse tagamiseks. Sellel Whirlpooli külmik-sügavkülmikul on muudetava avamissuunaga uks, mille saab panna kasutaja mugavuse tagamiseks avanema vasakult või paremalt.

Dotyk touch näidik 
Uuenduslik Dotyk Touch kasutajaliides võimaldab oma otsepääsu puutenuppude ja kahe eraldi näidikuga seadistada lihtsalt külmiku ja sügavkülmiku temperatuuri ning näitab ka kraade.

Laos (EE): 5
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: W9931DKSH
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
669.99 €
669.99 €
639.99 €
533.33 €
Lisa lemmikuks