Mugandatav nõudepesu. Tõhus puhastus.
AEG MaxiFlex-sahtel mahutab kõik vajaliku. Alates nugade-kahvlite komplektidest ülisuurte lusikateni. Paindlikud jagajad võimaldavad iga masinatäit mugandada. Söögiriistu hoitakse suurematest esemetest eraldi ja tänu suuremale sügavusele mahutab seade rohkem. Efektiivne ning mugav puhastus.

Võimas nõudepesu. Süsteemiga SatelliteClean®
Kogege laitmatut nõudepesu süsteemiga SatelliteClean®. Sellel pihustikonsoolil on tavalisega võrreldes kolm korda parem katvus. Kuna topeltpöörlev pihustikonsool muudab pidevalt pihustusnurka, jõuab vesi igasse nurka. Täieliku puhtuse nimel.

Kohandatav ruum ja mugav puhastamine MaxiFlexiga.
MaxiFlexi sahtliga sobitage kõik nõudepesumasinasse. See on valmistatud mahutama igas suuruses söögiriistu ja tarvikuid. Kas suuri või ebatavalise kujuga. Mugandatavad vahed ja suurem sügavus tähendab, et iga pesukord on kohandatav. Iga ese paigutatakse ja puhastatakse tõrgeteta. Ühe tsükliga.

Loomulik kuivatus
Uus Airdry tehnoloogia maksimeerib kuivatustulemuse loomuliku õhuvooga. Masina uks avaneb pesutsükli viimases faasis, kui nõud on pestud. Nii kuivavad nõud loomulikul moel ning säästate energiakulu arvelt.

Laos (EE): 2
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: FFB52910ZM
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
449.99 €
449.99 €
419.00 €
349.17 €
Lisa lemmikuks